fbpx

Lviv Manhattan

Локація | Львів, вул. Чорновола
Дата | 2019
Площа | 109 кв.м

“Мені це нагадує Манхеттен”- поділився враженням замовник, коли ми вперше прийшли сюди. Символічно ця двокімнатна квартира площею трохи більше 100 кв.м. отримала назву “Львівський Манхеттен”, бо з вікон 11 поверху відкривається прекрасна панорама на центральну частину Львова, що в певному сенсі має, щось схоже з справжнім Манхеттаном в Нью-Йорку. Тут ми поєднали традиційні підходи в дизайні з сучасними тенденціями 2019 року.

Нам дісталося не надто вдале планування, яке довелося змінити. Відтак, ми змогли організувати душову кімнату, ванну, в якій розділили технічний простір і функціональну зону. Ця, двокімнатна квартира, тепер має гардероб.  Та головним простором, яким пишаємося, є відкрита зона кухні та вітальні.

Ми намагалися використовувати максимально натуральні матеріали з довгим строком служби. Дуб, мармур, терразо, фарбований МДФ.

Кухня не зовсім традиційного планування, проте з хорошим функціоналом. Ми розділили кольори і матеріали верхніх шаф та низу, щоб максимально розширити простір. Димно-голубий верх та теплий дерев’яний низ доповнюють один одного протилежними характеристиками.

Перегляньте інші проекти нашої студії.