It's all about life...

Архітектура

Датський дачний будинок від Lenschow and Pihlmann

Чотири невеликі будинки, що оточують центральний внутрішній дворик, є основною структурою House at Mols Hills на березі материкової Данії.

Реновація

Як врятувати старий будинок від зникнення

Прекрасний приклад реновації міської архітектури не тільки ззовні, але й всередині, з турботою про збереження автентичності та відповідності сучасним викликам.

В гостях

Офіс студії дизайну в Челсі - The Neal Beckstedt Studio

Офіс The Neal Beckstedt Studio натякає нам про заміський дім десь у голландському середньовіччі, де жінка зайде крізь двері, розпалить вогонь і почне готувати обід для цілої родини, частиною якої є і ти.

The SOMA - простір для життя та мистецтва

Eric Dumican архітектор цієї реконструкції, зумів досягнути не тільки ідеальної атмосфери для життя та творчості його господарів, але й втілити складні конструктивні рішення, завдяки чому гараж перетворився на культурний осередок.

Сучасна інтерпретація традиційного, ірландського котеджу - The Rose Coast

The Rose Coast - це будинок в західній частині Канади. Ми обрали цей прекрасний приклад архітектури для вас, адже в ньому поєднані традиційність і новаторство одним з найкращих способів, на нашу думку.

Актуальні поради щодо дизайну ванної кімнати

Реконструкція ванної кімнати не простий виклик, який потребує ретельного підходу. Ми підготували короткі поради, які допоможуть вам "перемогти" ванну кімнату - одне з найважкіших приміщень житла.

Нові проекти

Архітектура

Інтер'єр

Instagram