fbpx
Житло як міст між традиційним і сучасним

Житло, як міст між традиційним і сучасним

Житло, з яким ми хочемо познайомити вас цього разу, переживало безліч реконструкцій. Незважаючи на те, що будинок побудований ще в 1914 році, його оригінальний фасад зберігся до сьогодні. Проте масштаби змін в інтер’єрі вражали.

Ключовим рішенням господарів було – повернутися до оригінального характеру будинку в інтер’єрі та додати йому сучасної харизми.

Сучасне житло

“Коли клієнти вперше зв’язалися зі мною”,- ділиться прекрасна дизайнерка Клара Юнг, – “я була приємно здивована, перспективою можливостей. Вони поділилися зі мною фотографіями інтер’єрів, які їх надихали. Ми дійшли згоди, що цей дім має стати мостом між традиційним і сучасним.”

традиційні крісла в кухні

Перше конструктивне  рішення, яке ми прийняли – це зруйнувати несучу стіну між кухнею і їдальнею. Сьогодні такий поділ простору вже не актуальний, адже ніхто не ховає жінку і її кулінарні справи на кухні. Було трохи сумно руйнувати старі дерев’яні  балки,  але кухня і майбутня вітальня відчувалася б значно краще як один простір з цією зміною”, – пояснила дизайнерка.

Цікавитеся архітектурою та дизайном?

Підписуйтеся на нашу сторінку в facebook та instagram

mid century

Власники помешкання – це великі шанувальниками домашньої їжі, тому організація простору кухні була ретельно опрацьована. Колишню гостьову ванну переобладнали під комору, яких немає у більшості будинків такого типу.  Кухонні шафи були зроблені по індивідуальних кресленнях з американського горіху, таким чином, щоб можна було розмістити великий холодильник.

Житло як міст між традиційним і сучасним

Для острова пані Клара обрала глибокий синій колір. Теплі дерев’яні крісла на такому фоні працюють по особливому добре. Зокрема їх сучасний дизайн підкреслює традиційність рамочних фасадів. Зверніть увагу на спосіб, яким встановлені фасади. Всі вони внутрішні, тобто розміщені в рамці. Композиція фасаду, шва між фасадом і рамкою і самої рамки з фурнітурою – все це в ідеальних пропорціях золотого січення.

Встановили професійний змішувач з вбудованим в ньому фільтром для пом’якшення води.

Фасад шафи з американського горіха
Змішувач в кухні

Окремо стоячу плиту відомого бренду Heath Ceramics та добротну фурнітуру золотого кольору.

фартух кухні

Стіни загалом пофарбували в колір Simple White фарбою бренду Бержамін Мур.

Обідня зона з деревяним столом

Але щоб додати певної грайливасті і харизми, стіни в гостьовій ванній кімнаті виклеїли шпалерами з листочками.

Ванна з шпалерами

В дитячу кімнату обрали шпалери з квіточками і це дуже добре працює, бо більше немає рослинних патенів ніде.

Шпалери в дитячій кімнаті

Надзвичайно симпатичну, шестигранну плитку з зірочками для ванної кімнати.

Шестигранна плитка в ванну кімнату
Світла ванна

Загалом реалізація проекту тривала досить довго. За півтора роки не залишилося місця, яке так чи інакше не зазнало б змін, щоб повернутися до оригінального характеру будинку.

Джерело: Banner Day

Схожі дописи

Будинок в стилі Тюдор очима сучасного

Будинок в стилі Тюдор очима сучасного

The SOMA – простір для життя та мистецтва

The SOMA – простір для життя та мистецтва
Instagram @visarty_inc