fbpx

Hotel Longroiva

На пагорбах північно-східної Португалії, на тлі стародавнього міста, розташований готель Longroiva Rugal.

Прекрасне розміщення поблизу берегів річки Дору та однойменного природного парку Дору, дарує можливість гостям поринути в природний і чудовий світ.

Фото: Rebelo de Andrade

Longroiva Rugal , спроектований архітектором Luís Rebelo de Andrade, поєднує в собі прогресивні підходи сучасного дизайну з реставрацією будівлі кінця ХIХ століття.

Фото: Rebelo de Andrade

Перший поверх займає ресторан та простір для громадських подій. Верхні поверхи переобладнано у готельні номери.
В існуючій будівлі  номери зберігають історію будинку, в той час як новозбудоване крило  втілює сучасні тенденції дизайну в поєднанні з приголомшливими краєвидами.

Фото: Rebelo de Andrade

Від верхнього поверху старої будівлі до сучасних номерів прокладений коридор, який дає можливість відвідувачам насолодитись природою цього краю.

Фото: Rebelo de Andrade

В архітектурі цієї будівлі відчувається сильний зв’язок з ландшафтом, ретельно підібрані матеріали і кольори зберігають контекст всього комплексу.

Фото: Rebelo de Andrade

Старі та нові будівлі бездоганно пов’язані барвистими тонами, від червоного до бордового. Оригінальна обшивка темною блискучою черепицею є елегантним контрастом до природньої кам’яної кладки. Стіни покриті сланцем, місцевим матеріалом, який чудово поєднується з іншими матеріалами.

Фото: Rebelo de Andrade

Інтер’єр, як і зовнішній вигляд, оформлений важкими кам’яними підлогами та сучасними елементами елегантного кольору, що дає відчуття сучасності.

Фото: Rebelo de Andrade

Longroiva Rugal побудований з можливістю використання термальних гарячих джерел з різними корисними властивостями, які зцілюють тіло і душу. Крім того, така особливість дає можливість використання тепла та енергії навіть взимку.

Фото: Rebelo de Andrade

Архітектура готелю демонструє історію успішного поєднання сучасного та традиційного,  природного та створеного.


Джерело: Rebelo de Andrade

Instagram @visarty_inc