fbpx

Французький шарм заміського будинку в Флориді

Сьогодні, ми хочемо запросити вас вгості до Джефа і Ханни, які трансформували будинок 90х років в сучасний, легкий простір. Проживаючи тут разом з двома доньками кілька років, подружжя задумалося над реконструкцією. Планування цього будинку не відповідало потребам сім’ї, адже було поділено на багато дрібних кімнат. Концепція відкритого плануванння, де сім’я зможе разом проводити час, була чи не головною потребою, яку взялася втілювати дизайнерка Джулі Шварценбергер з студії  Edge and Lines.

Першим завданням було забрати страшні карнізи в кімнатах та забрати стіни, щоб об’єднати вітальню, обідню зону та кухню. Для підлоги обрали Coretec Flooring* для всіх підлог, яке відрізняється особливою стійкістю до вологи, що було розумним рішенням для клімату Флоріди.

Культова дерев’яна лавка George Nakashima

Дизайнерка Джулі зменшила розмір каміну, який по словам Ханни “виглядав немов камін гірськолижного шато”.

Зробила декілька акцентних стін виконаних з дерев’яної фарбованої вагонки, щоб внести в дім настрій 60х років, який є одним з найактуальніших напрямків в дизайні сьогодні.

Ще одним маркером сучасності став спосіб викладення матеріалу – шеврон, або відома українцям “французька ялинка”.

Шеврон був обраний для декількох місць в будинку. “Ви зустрічаєте його, коли заходите в будинок, згодом він знову з’являється на фартуху кухні, згодом на виготовлених під замовлення розсувних дверях в спальні”- розповідає Джулі.

Вона також обрала скандинавські килими фірми Nordic Knots, які на контрасті фактур додають довершеності гладким поверхням.

Дизайн спальні
Дизайн ванної кімнати

Останнім важливим елементом,  на прохання Джефа, стали сімейні художні твори на стінах. “Дизайн наповнений елементами 60-х, та еклектичними поєднаннями, які працюють навколо, власне цих картин, що якнайкраще відповідає духу сучасності”- розповідає Джулі.

Джеф і Ханна діляться:”Джулі була готова вислухати всі наші побажання, потреби та вимоги до стилю, але, разом з тим, не соромилася кидати виклик нашим стеріотипам, чим змусила вийти з зони комфорту і подивитися на нас спосіб жити по іншому”.

Дизайн ванної кімнати

Photos credit: Rue Daily

*Coretec Flooring – останнє досягнення в еволюції вінілових підлог. Відрізняється широкою гаммою реалістичних фактур натуральних матеріалів та володіє високою стійкістю до вологи, стирання, викосики пеплоізоляційними властивостями. Легкість монтажу та невисока вартість (6-15$ кв.м.) робить цей матеріал беззаперечною альтернативою ламінату і може використовуватися у практично всіх приміщеннях, навіть у ванній кімнаті.

Instagram @visarty_inc