fbpx
заміський будинок

Будинок в стилі Тюдор очима сучасного

Парк Хенкок є одним з найбільш знакових та історичних районів Лос-Анжелесу. Мрії сім”ї  про відпочинок з дітьми біля басейну, де можна гарно провести час з друзями на великому подвір’ї, привели їх до традиційного будинку в стилі Тюдор. Залучивши до реновації Jane Street Architecture, вдалося модернізувати будинок так, щоб він якнайкраще відображав внутрішній світ своїх господарів, та відповідав їх потребам. В результаті, він став ідеальним  простором для життя.

реновація

Фото: D. Gilbert 

Архітекторами з  Jane Street Architecture була здійснена повна реновація традиційного будинку в стилі Тюдор.

Фото: D. Gilbert 

Мета полягала в тому, щоб перетворити замкнутий простір кухні та кімнату, що мало нагадувала вітальню, в більш орієнтований на сім’ю простір.

Фото: D. Gilbert 

Об’єднання цих двох приміщень, спорудження додаткових площ,  змінило  будинок не тільки зсередини, але й ззовні. Проте ми все ще можемо спостерігати масштаб оригінального будинку ззовні.

вітальня 2019

Фото: D. Gilbert 

Річ у тім, що Парк Хенкок, є дуже традиційним місцем, що, само собою, зобов’язувало архітекторів притримуватися контексту району. Тому навіть в ново споруджених об’ємах прослідковуються прийоми дизайну того часу.

реновація

Фото: D. Gilbert 

Разом з тим, щоб підкреслити традиційність були застосовані сучасні деталі, такі як металеві панелі на фасаді.

спальня 2019

Фото: D. Gilbert 

Сама спальня, насправді є місцем переходу він традиційного до сучасного, як ззовні, так і зсередини.

Фото: D. Gilbert 

Сталеві двері в спальні виходять на двір де розміщений басейн. Це прекрасно поєднує внутрішній та зовнішній простір. Ви можете сидіти біля басейну не виходячи з спальні – чи це не мрія?!

сучасний дизайн ванної кімнати
Дизайн ванної кімнати

Фото: D. Gilbert 

Великі розсувні двері в кухні є ще однією зв’язуючою ланкою, яка посилює комунікацію між зовнішнім і внутрішнім середовищем будинку, що було настільки важливим для господарів.

заміський будинок

Джерело: Rue Daily 

Instagram @visarty_inc