fbpx

Реновація традиційної заміської архітектури, або досвід, який нам варто переймати

Реновація традиційної заміської архітектури на Заході дуже вітається, адже заміські будинки стають резервацією натхнення для містян, які їдуть за місто, щоб доторкнутися до природи.

Приватна резиденція

ЛОКАЦІЯ | БРІКОН БІКОНС, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Джерело: Found.

Для реновації цього будинку, було запропоновано рішення, яке дозволить господарям суттєво розширити існуючий котедж. Нова будівля дозволила забезпечити додатковий простір для спальних кімнат та житлових приміщень, а також збільшити місця для зберігання та обслуговування будинку, що в повній мірі задовольняє потреби зростаючої родини. Для того, щоб якомога краще вписати нову будівлю в існуючий ландшафт, та не закривати нею існуючий котедж, її було розбито на два блоки, які поєднані між собою скляним переходом. Західна частина включає в себе житловий простір, з виглядом на захід сонця, в той час як східна частина містить службові приміщення. Спальня господарів містить чарівний вигляд на схід сонця, та пагорби долини Вей.

Джерело: Found.

Для облицювання була використана модрина, затонована в сірий колір, щоб відкрити валлійський дах існуючого котеджу з одного боку, та не закривати вигляд на пагорб з іншого, що загалом формує одну композиційну цілісність з місцевістю. Вибір матеріалу облицювання був обумовлений традицією використання дерева на сільськогосподарських будівлях цього регіону, який з часом вивітрювався до сірого відтінку. В даному випадку тонована модрина створила контраст з існуючим пофарбованим на біло каменем котеджу.

Це хороший приклад для місцевого населення фермерів, збереження традиційної будівлі, яка входить до національного надбання регіону.

THE FIND

ЛОКАЦІЯ | ГРЕНХЕМ, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Джерело: Unique Home Stays

Сучасність, яка заграє з традицією у цьому витонченому будиночку повністю відповідає своїй назві “The Find”, що в перекладі з англійської означає “Знахідка”. Котедж Котволдс традиційний для Великобританії котедж 18 століття, зазнав реконструкції у вкрай динамічний спосіб, адже втілив в собі низку унікальних архітектурних та дизайнерських рішень, що зберегло його не тільки як національне надбання, але й перетворило в невеликий розкішний готель.

Джерело: Unique Home Stays

The Find розміщений на 6,5 гектарах, неподалік Челтенхему, та складається з історичного котеджу, який був реконструйований, та взаємопов’язаних павільйонів вбудованих в ландшафт, просто за ним. Разом вони утворюють привабливу заміську композицію, яка ховається на схилі лісової долини.

Джерело: Unique Home Stays

Традиційний котедж залишається приватною власністю і відвідується виключно родиною і їх друзями.

Джерело: Unique Home Stays

Композиція з трьох одноповерхових павільйонів значно розширила доступну житлову площу. Відкрите планування з одного боку, та ряд спалень з іншого – складає готель

Джерело: Unique Home Stays

Ново прибудована частина помістя виконана в поєднанні бетону, місцевого каменю та скла, що сягає стелі. Прекрасний краєвид, який відкривається з вікон продовжується терасами, які об’єднують інтер’єр з долиною в одну цілісніть. Для того, щоб не тільки з середини почувати себе в лоні природи, але й ззовні не порушувати цю гармонію – дах був вкритий травою.

Джерело: Unique Home Stays

LOST COTTAGE

ЛОКАЦІЯ | ГЛЕНБІГ, ІРЛАНДІЯ

Джерело: Unique Home Stays

Регіон Керрі, відомий своїми просторами, які приковують погляд мандрівника, та магічною піснею вітру кличуть в свій полон. Саме тут заховався маленький котедж для такого мандрівника, щоб не порушувати гармонію стихії.

Старий котедж виконаний з глини та побілений гашеним вапном, що погодьтеся дуже часто є пережитком минулого в нашому світі, проте власне ця, стара технологія є способом збереження автентичності будівлі.

Джерело: Unique Home Stays

Збільшення вікон і відсутніть рам, досволяє інтер’єру з’єднатися з безкраєм, який сьогодні вже не такий небезпечний.

Джерело: Unique Home Stays

Для збільшення потреб в житловій площі, було споруджено новий будиночок поряд, який немов молодий син, схожий на свого батька пильнує свою землю. Міцний здоров’ям, з новими знаннями про будівництво, міцно стоїть на ногах.

Джерело: Unique Home Stays

Сучасний світ приносить нам зручності, проте не може позбавити нас історії, адже вона є фундаментом всіх наших починань.

Instagram @visarty_inc