fbpx

Історія однієї, сонячної кімнати

Так само як і одяг, дім характеризує особистість його власника,  розповідає гостям хто він. Ми раді відвідати дім талановитого графічного дизайнера, ілюстратора та арт директора  – Лотти Ніємінен в центрі Брукліна.

Фото: manrepeller.com

Розкажіть нашим читачам дещо про себе?

Мене звати Лотта Ніемінен. Я графічний дизайнер, ілюстратор, та арт-директор. Живу в цій квартирі разом з чоловіком Джорданом, вже майже 3,5 роки.

Чим займається Ваш чоловік?

Він також графічний дизайнер як і я.

Чому ви обрали власне цей квартал?

Незважаючи на те, що околиці тут не надто привабливі, центр Брукліна зручний, особливо коли йдеться про доїзд. Ми, звичайно, проводимо більше часу в сусідніх кварталах (Форт Грін, Дамбо, Баргум-Хілл), які є прекрасним місцем для прогулянок.

Що Ви вважаєте найкращим у вашому будинку?

Що Ви вважаєте найкращим у вашому будинку?

Легкість і відкритість простору! Недоліком є шум. Магістрялль з шістьома смугами руху, поруч пожежна частина та відділення поліції – як і всюди в Нью-Йорку, за добрі речі приходиться платити.

Ви коли-небудь працювали з дому, і якщо так, то як це?

Коли ми переїхали в цю квартиру, спочатку я працювала вдома. Наявність окремого робочого місця має вирішальне значення, на додаток до інших маленьких плюсів. Наприклад, вранці приймаєш душ і одягаєш щось таке, як піжама; хто дізнається в чому ти одягнений, коли працюєш там де й спиш? Через рік я хотіла окреме робоче місце. З тих пір, я працюю в невеликому приміщенні, в декількох хвилинах ходьби звідси. Тим не менше, я інколи працюю тут, вношу певні зміни, відповідаю на листи з дивану або ліжка.

Чим Ви керувалися, коли облаштовували свій дім?

Ця квартира відтворює як мій смак, так і смак Джордана і це мені найбільше подобається. Процес декорування був досить демократичним. Перш ніж переїхати сюди, протягом кількох років, ми жили в крихітній квартирі, яка вміщала лише ліжко та невеликий стіл, які перейшли нам з суборендою. Тому, коли ми знайшли це місце через друга, який теж жив у цьому будинку, ми починали з чистого листка паперу.

Ми переїхали з надувним матрацом, кількома світильниками, невеликим письмовим столом і декількома коробками книжок та одягу. Ліжко та обідній стіл були першими, що ми придбали. Речі повільно збирались протягом років і додавалися по мірі того, як ми щось потребували або знаходили ідеальні деталі.

Коли ми увійшли у квартиру вперше, спальня була закритою коробкою. Вона була темною, тому ми просили, щоб знесли одну стіну, коли будуть перефарбовувати стіни та підлогу. Тоді, нарешті здійснилася моя довгоочікувана мрія: наш добрий друг збудував нам підвищення для ліжка. Це створює відчуття, що спальня розміщена окремо, і сама квартира залишається світлою та відкритою. Тоді здавалося божевіллям інвестувати в будівництво яке є в оренді, але це було виправдано, бо нам подобається виходити з спальні в відкритий простір. Також ми додали не зовсім традиційне місце для зберігання, оскільки інший варіант тут не зовсім підходив.

Ви мали чітке уявлення, як буде виглядати ваш дім?

Не зовсім. Коли ми знаходили речі, які виглядають і відчуваються як ми, почала з’являється цілісна картина, а попередньо так не уявиш.

Який Ваш улюблений домашній декор?

Я люблю предмети, які ми привозили з подорожей або отримували у подарунок. Відчуття, що більшість речей нагадує мені про місця чи людей, робить мене щасливою і наповнює все сенсом. Я працювала у декількох компаніях у сфері інтер’єру та освітлення, і мені було запропоновано оплату за послуги певними товарами; цей обмін дозволив мені отримати декілька дійсно унікальних речей, які я дуже люблю: торшер фірми Bec Brittain, настільна лампа Roll & Hill та дивовижне рожеве крісло від Matter Made .

Щоб Ви порекомендували молодим людям, які намагаються облаштувати своє житло, коли мова заходить про пошук, купівлю предметів для дому?

Не поспішайте. Якщо маєте змогу, спробуйте інвестувати в універсальні речі, які ви захочете зберегти, і які не є надто конкретними для квартири. Для своєї першої маленької квартири в Нью-Йорку, я купила ніжки для стола, які напевно були трохи дорогими, але в той момент, я втомилася від дешевих, одноразових меблів, які в кінцевому результаті, завжди ламаються. У тій маленькій квартирі, вони чудово поєднувалися зі скляним столом, бо створювали ілюзію простору, і як тільки ми переїхали в цю квартиру, ми використали їх для великого, довгого, обіднього столу, поклавши зверху довгу фанеру.

Що на Вашу думку повинне бути у кожному домі?

Гарно проведений час з друзями мабуть.


Джерело: www.manrepeller.com

Instagram @visarty_inc