fbpx

Як врятувати старий будинок від зникнення

Здавалося, така руїна, хто буде її ремонтувати, простіше збудувати новий будинок, проте поціновувачі автентики ніколи не погодяться з цим.

Лінсі Бранка та Майк Гроссендлер – засновники фірми реновації та реставрації житлової забудови Branca & Co. Коли вони купили історичний будинок в Брукліні, будівля була в занедбаному стані, але пара побачила в цьому таунхаузі великий потенціал.

Фасад будинку до реставрації

Фото: Dwell

Будинок був зношений, невиразний, він зливався з оточенням та потребував ремонту.

Фасад будинку після реставрації

Головний фасад Браунстона пофарбували в свіжий, світлий колір фарбою Farrow & Ball Skimming Stone. Щоб підкреслити деталі – перила, рами вікон, хфіртку, взято чорну фарбу від Benjamin Moore. Вікна та двері замінили на нові, щоб відновити оригінальний вигляд.

Фото: Dwell

До роботи над будинком були залучені місцеві дизайнери Шена Марфі та Тор Саундер, з якими власники працювали раніше. А також архітектор інтер’єру Френсіс Мілдред. Разом вони працювали на тим, щоб зберегти в цій інвестиції якомога більше історичних деталей.

Вхід до реставрації

Фото: Dwell

Зношені стіни та підлога, зруйнована стеля, темний і не привітний коридор відчайдушно закликали по допомогу.

Вхід після реставрації

Вестибюль вимостили дрібною мозаїкою, кольору словнової кістки. Вздовж коридору – дощата підлога з біленого дуба.

Фото: Dwell

“Трансформувати будинок в вишукане житло з автентичними деталями і хорошими матеріалами та не перевищити бюджет, було найбільшим викликом”, – пояснює Шена.

“Не зважаючи на обмежений бюджет, власники та засновники Branca & Co турбувалися про те, щоб будинок було відновленно з абсолютною цілісністю без спрощення, що і вдалося добре реалізувати.”

Вітальня до реставрації

Фото: Dwell

Розташована зліва від входу, пофарбована в різні варіації кольорів, вітальня створювала непривітне відчуття.

Фото: Dwell

Камін по центру був повністю заблокований попередніми власниками та не працював.

Вітальня після реставрації

Фото: Dwell

Після реновації вітальня отримала геть іншу атмосферу. Світлий, легкий простір з частково відновленими та додатково встановленими карнізами на стелі. Стіни пофарбовані фарбою Sherwin Williams Origami White, а відновлений камін з білого мармуру немов вернувся з забуття – тепер він працює.

Фото: Dwell

Великий дверний проєм обрамлює сходи з перилами. Старі сходи вдалося відновити лише частково. Перила виконані з махогону, були відчищені з старої фарби повністю, нажаль зруйновані балюстради і самі сходинки, вдалося відновити тільки в формі. Матеріал був надто понищеним, тому його зафарбували.

Коричневий камінь 1890 років, який лежав на підлозі, був вкритий біленим дубом, що краще відповідає духу сьогодення.

Ванна до реставрації

Фото: Dwell

Ванна кімната після реставрації перетворилася в кабінет

Фото: Dwell

Компактний кабінет був повністю переобладнаний з ванної кімнати і може використовуватися як кімната для немовляти, або ж для навчання.

Спальня до реставрації

Фото: Dwell

Спальня господарів була в занедбаному стані, з килимовим покриттям до самого гардеробу, яке було знято.

Спальня після реставрації

Фото: Dwell

Теперішня спальня отримала нові обрамлення та карнізи. Гардероб, що розміщувався ліворуч від ліжка, демонтували, а старі двері в гардероб використали для першого поверху.

Фото: Dwell

Як відомо, раніше камін був присутній в кожній кімнаті і спальня не виключення. Відновлений білий мармур засяяв своєю вишуканістю напроти ліжка.

Кухня та їдальня до реставрації

Фото: Dwell

Лаймова зелена фарба була повністю знята, щоб пофарбувати весь простір в новий світлий тон.

Кухня та їдальня після реставрації

Фото: Dwell

Для того, щоб не первищити бюджет та не спростити вигляд, для корпусу кухні використали IKEA і фасади Semihandmade, це дозволило суттєво зекономити на коштах. Фасади пофарбовані фарбою Farrow & Ball Pigeon.

Фото: Dwell

Столешня кухні та поличка – з олімпійського білого мармуру, а ручки – білений дуб.

Фото: Dwell

Кухня та їдальня є втіленням легкості та вишуканості. Мінімалістичні декори та дерев’яна підлога дарують відчуття домашньої гостинності.

“Нам подобається все тут, проте кухня, мабуть, найбільше”,- зауважує Шена. “Загальна атмосфера є дуже заспокійливою, сад за вікном доповнює її, даруючи шматок щастя з вулиці міста.”

“Вдень тут прекрасне світло”,- продовжує вона – “і приглушений зелений колір кухні, додає м’якості та глибини простору.”

Кухня до реставрації

Фото: Dwell

Зображення старої кухні до переобладння її в ванну кімнату

Ванна кімната була переобладнання з кухні

Фото: Dwell

Оновлена ванна містить подвійні умивалники, столешню з білого мармуру Калаката і хромовані змішувачі фірми Waterworks Easton.

Фото: Dwell

Класичну ванну з ніжками встановили на підвищені, щоб була можливість підключити її до каналізації. Душ відгородили від тумби з умивальниками скляною перегородкою, дрібна мозайка в кольорі saga green створює дуже атмосферну ванну кімнату

Фото: Dwell

The Garden Bathroom слугує туалетом і гостьовою ванною кімнатою. Шпалери The Maison C фабрики Studio Four вдало поєднані з кольором стіни Benjamin Moore Bone White.

Фото: Dwell

Душ вимощений білою квадратною матовою плиткою, вона має криві краї, що імітує ручну роботу.

Фото: Dwell

Не менш цікавою є вана для дітей. Біла квадратна плитка викладена з характерним для Нью-Йорку зміщенням, в поєднанні з шестигранною мозаїкою на підлозі та ретро умивальником є відтворенням шарму старого будинку.


Джерело: Dwell

Instagram @visarty_inc