Датський дачний будинок від Lenschow and Pihlmann

House at Mols Hills розташований у Молс-Хілс, штат Ютландія, в мальовничій місцевості на вершині пагорба з видом на затоку.

Вузька дорога веде до будинку, який розташований серед інших садибних будинків і оточений кущами, соснами та ялинками.

Фото: Hampus Berndtson

Форма враховує контекст: прості геометричні форми, скатні дахи нагадують форму навколишніх будиночків. Планування будівлі створює відчуття безперервності з навколишнім оточенням.

Всі блоки будівлі поєднуються між собою відкритим планом, тоді як окремі дахи підкреслюють різні функціональні зони: вхідний будинок з вбиральними та ванними кімнатами; гостьовий будинок; будинок для кухні та вітальні; четвертий будинок як спальний квартал для господарів.

Фото: Hampus Berndtson

Планування будівлі дозволяє створити багатофункціональний простір, який може бути адаптований як для двох господарів, так і для великої сім’ї.

Матеріали з яких виконаний House at Mools Hills, дозволяє будинку протистояти впливу холодних умов місцевого клімату. Зовнішні стіни оброблені дерев’яною дошкою, що дозволяє зберегти тепло в кімнатах, а покрівля даху є металевою.

Фото: Hampus Berndtson

Вхід у внутрішній дворик, який має великі скляні площі, дозволяє захистити будинок від вітрів. Скляні двері та розсувні перегородки забезпечують візуальний контакт між приміщеннями вздовж внутрішнього двору, а також вид на затоку.

Фото: Hampus Berndtson

Практично у всіх кімнатах вікна є панорамними, на всю стіну, щоб перебуваючи у них можна було відчувати єднання з навколишньою природою.

Фото: Hampus Berndtson

Кольористика інтер’єру House at Mols Hills є продовженням природи, яка входить в будинок через панорамні вікна. Кімнати наповнені світлом, яке створює теплу і затишну атмосферу.

Фото: Hampus Berndtson


Матеріал підготувала: Ірина Скиба

Instagram