fbpx
почитати про дизайн

Що почитати про дизайн інтер’єрів?

Нас часто питають: “Які книжки про дизайн Ви читаєте?” або “Що порадите почитати про дизайн інтер’єру?” Тож ми вирішили відкрити нову мітку “Дизайнер радить почитати”, де будемо давати короткі огляди нових і невідомих українському читачу, старих видань про дизайн. Ключова теза сьогоднішньої підбірки – розуміння людської поведінки.

Ірландський котедж

Ірландський котедж The Rose Coast

В Атлантичній Канаді, краса диких троянд, що ростуть вздовж узбережжя, ховає в собі велике значення. Суворий клімат спричиняє ерозію грунтів, в той час, як троянди запобігають цьому.

Ванна без плитки або, що таке Tadelakt

Уявіть собі світ, де вам більше ніколи не доведеться “вбивати” суботу, вичищаючи бруд і цвіль зі швів плитки ванної кімнаті. Вірите чи ні, але цей світ існує, і ні, я не говоритиму про використання дорогої, великогабаритної плитки, чи мармурових плит.  

дизайн будинку

Kent Downs House – будинок з душею Азії

Сучасний світ все частіше інтегрує досвіт різних культур в форми, які за змістом утворюють щось абсолютно нове, в той час як зовнішній вигляд вказує на джерело натхнення. Архітектура є найкращим прикладом такої інтеграції. Сьогодні, ми хочемо познайомити вас з будинком Kent Downs House, задум якого черпав натхнення в спогадах замовника про Азію і став втіленням…

Французький шарм заміського будинку в Флориді

Сьогодні, ми хочемо запросити вас вгості до Джефа і Ханни, які трансформували будинок 90х років в сучасний, легкий простір. Проживаючи тут разом з двома доньками кілька років, подружжя задумалося над реконструкцією.

5 порад для дизайну кухні

Кухня, без перебільшення, є центром житла. Якщо колись, цю господиню дому, ховали подалі від очей, то сьогодні нею пишаються, її процеси демонструють гостям. Тут проходять найголовніші сімейні наради, ведуться сердечні розмови, діляться відчаєм і витирають сльози, мажуть зеленкою розбиті дитячі коліна та заварним кремом – маленькі дитячі носики. Тут вариться життя сім’ї, тому ми не…

Instagram