fbpx
Блог про дизайн та архітектуру

Громандський центр The Exchange

Більшість з нас зараз сидить вдома і поглинає стрічку новин, яка палає повідомленнями про вірус. Проте цей час мине і ми знову вийдемо на вулиці. Щоб підтримати кожного з Вас та зробити домашнє дозвілля цікавим, ми ділимося з Вами кращою архітектурою світу. Головний герой сьогоднішнього дня – громадський центр в Сіднеї.

Реновація столітньої квартири в Сан-Франциско

Не часто можна почути про реновацію орендованого житла, проте це було правильним рішенням для сім’ї, яка дуже любить цю квартиру. 

The SOMA – простір для життя та мистецтва

Гараж для ремонту автомобілів, в південній частині Сан-Франциско, був темним та непривітним місцем – занедбаний стан, машинне масло. Коли Клейрі та Майкл, вперше у 2011 році, побачили цей об’ємний простір, вони зрозуміли, що тут захована прекрасна можливість для поєднання життя і роботи.

Будинок Кампінарана

Laurent Troost Architects створили неймовірний будинок над тропічним лісом Амазонії, який враховує всі актуальні проблеми пов’язані з вирубкою лісів, кліматичним комфортом тропічного клімату, а також контекстом місцевості.

Мармурова стільниця - інструкція використання

Мармурова стільниця – інструкція використання

Яка жінка не мріє про мармурову стільницю для своєї кухні? Кожна з нас, бодай раз в житті, задумувалась про те, щоб обрати цей прекрасний камінь.  І не дарма, мармур – є достатньо універсальним, щоб добре виглядати на будь-якій кухні. Однак існує безліч засторог про які варто знати.

Житло як міст між традиційним і сучасним

Житло, як міст між традиційним і сучасним

Житло, з яким ми хочемо познайомити вас цього разу, переживало безліч реконструкцій. Незважаючи на те, що будинок побудований ще в 1914 році, його оригінальний фасад зберігся до сьогодні. Проте масштаби змін в інтер’єрі вражали.

Instagram @visarty_inc