fbpx

Про нас

Коли запитують хто ми, важко дати коротку відповідь, адже наша невелика студія має довгу історію, що триває вже 15 років.

Ми починали у 2004 році з напрямку архітектурної візуалізації, який був ще мало відомий на теренах України, проте активно розвивався на заході. Це привело до нас цілу низку закордонних студій дизайну та архітектурних бюро, які потребували реалістичної подачі своїх проектів. Ми росли разом з ними, переймали досвід проектування, підхід до організації простору. Спостерігали за тим, як по різному можуть жити люди в різних куточках світу, які завдання ставлять перед собою дизайнери та архітектори та як втілюють все це в життя. Навчання в кращих проектантів, сформувало наш світогляд, який виходить за межі розуміння дизайну як виключно стилістичної складової.

Бажання втілити набутий досвід в Україні, привело нас до відкриття нового напрямку діяльності. Ми почали проектувати простір для життя тут. Впроваджувати західний підхід подачі своїх ідей та методологію реалізації наших проектів.

Відсутність або надто висока вартість тих чи інших предметів інтер’єру привела нас до потреби виготовлення меблів самостійно. В переліку наших виробів є різноманітні одиниці. Це і світло, і маленькі столики, стільці, консолі, тумбочки, та найбільша наша гордість- кухні.

Бажання зробити більшість товарів доступними для наших клієнтів, вивело нас на зовнішні ринки в пошуку альтернативних цін. Наразі, ми забезпечуємо постачання освітлювального обладнання провідних виробників, проте не будемо обмежуватися тільки ним.

Відтак, ми стаємо для кожного клієнта надійним компаньйоном, який турбується про його потреби та можливості.

Ми віримо, що простір для життя — це не тільки зовнішній вигляд. Насамперед, це – відчуття гостинності та добробуту, які створюють середовище, де можна бути собою.
Це зручність і довговічність, адже дім ховає в собі історію нашого життя.
І на кінець — це атмосфера, яку створюють господарі своїм життям.
Тому, ми з турботою, намагаємося зробити все, щоб Ваш дім розвивався разом з Вами.

Сердечно запрошуємо до співпраці.

Контакти